Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання колегії
Відбулось чергове засідання колегії

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання колегії

26 січня 2017 року під керівництвом голови райдержадміністрації Романа Муляра відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації, на яке були запрошені керівники окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ і організацій району, сільські та селищні голови.

Порядок денний включав у себе наступні питання:

1.Про стан забезпечення в районі законності і правопорядку, дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції

2.Про стан збереження, раціонального використання та відтворення лісових ресурсів у районі.

3.Про підсумки роботи районної державної адміністрації та виконкомів селищних, сільських рад з розгляду звернення громадян у 2016 році та завдання щодо її удосконалення у 2017 році.

Стосовно першого питання порядку денного інформувала керівник апарату райдержадміністрації Ю.Панасюк.

Вона зауважила, що в районі постійно проводиться моніторинг та розгляд за участю керівників правоохоронних органів стану криміногенної ситуації , додержання прав і свобод громадян, визначено напрямки щодо підвищення ефективності спільних заходів з профілактики та протидії правопорушенням.

Місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вжито заходів, спрямованих на посилення захисту громадян від злочинних посягань, запобігання втратам держави та суспільства від дій правопорушників усунення причин і умов, що сприяють злочинності.

Аналіз криміногенної ситуації в районі свідчить, що рівень злочинності у розрахунку на 10 тисяч населення значно нижчий обласного показника.

По питанню про підсумки роботи районної державної адміністрації та виконкомів селищних, сільських рад з розгляду звернення громадян у 2016 році та завдання щодо її удосконалення у 2017 році, інформувала начальник відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян райдержадміністрації Д. Мандзюк.

 У 2016 році  до районної державної адміністрації  та органів міс­це­вого самоврядування району  надійшло 4003 звернення, що на  13  більше, ніж у 2015 році.

У письмових зверненнях та на особистих прийомах порушено 4009 питань.

         У 2016 році надійшло 28 колективних звернень до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району (у  2015-21).Через вищестоящі органи державної влади до райдержадміністрації надійшло 6     звернень, що на вдвічі менше, ніж у минулому році.                                                        

З обласного контактного центру переадресовано 292 звернення, що склало 68,9 відсотків усіх звернень, які надійшли до райдержадміністрації, в

основному з питань соціального захисту, які були вирішені в оперативному порядку.  

       Позитивно вирішено 59% звернень, надано роз’яснення -39%, відмовлено -  0,7%, інше-1,2%.

Протягом  2016 року надійшло  2094   звернень (52,3%) від найменш со­ціально захищених категорій громадян, у тому числі:

інвалідів 1-111 групи  221 звернення або  5,5% ;

ветеранів праці 588 або  14,7%;

дітей війни  573 звернень або 14,3%   від загальної кількості звернень ;

інвалідів війни та учасників бойових дій – 341  звернення або 8,5% від загальної кількості звернень ;

членів багатодітних сімей та одиноких матерів – 353 звернень або 8,8 % від загальної кількості звернень;

учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи –18 звернення або 0,4%  від загальної кількості звернень.

За минулий рік в райдержадміністрації зареєстровано 424 звернення, що на 133 звернення  більше, ніж у 2015 році. На особистих та особистих виїзних прийомах поступило 94 звернення, що на 22 менше, ніж за попередній рік. Надійшло поштою від громадян  330 звернень, в т.ч. 38 письмових та 292 з обласного контактного центру.

Зареєстровано в райдержадміністрації 13 колективних звернень (у 2015 році –11), під якими підписалися  321 особа.

За звітний період до райдержадміністрації із заявами, скаргами та пропо­зиціями, з урахуванням колективних звернень, звернулося  732 особи.

Через вищестоящі органи державної влади до райдержадміністрації надійшло  6 звернень, що на 8  менше, ніж у минулому році.  З Адміністрації Президента України та інших центральних органів звернення не надходили.

Протягом звітного періоду керівництвом райдержадміністрації прове­дено 33 особистих виїзних прийоми громадян за місцем їх прожи­вання та роботи, прийнято 71 особу, на особистих прийомах у райдержадміністрації побувало 23 громадян.

У звітному періоді проведено 10 “гарячих” телефонних ліній “Запитай у влади” (звернулося 29 осіб) .

Загалом, аналіз стану роботи із зверненнями громадян свідчить про чимало проблем, вирішення яких потребує посиленої уваги з боку  органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, у тому числі й забезпечення правового інформування населення з найбільш актуальних питань.

Загалом засідання колегії пройшло змістовно та конструктивно з усіх вищезгаданих питань було прийнято відповідні рішення та підготовлено проекти розпоряджень голови райдержадміністрації.

 

Альбом: Відбулось чергове засідання колегії Альбом: Відбулось чергове засідання колегії Альбом: Відбулось чергове засідання колегії
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1250 | Переглядів: 132Дата публікації: 14:18 26.01.2017