Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 січня 2017 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Кирилюка відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

До порядку денного засідання було включено наступні питання:

 1.  Про затвердження плану роботи комісії ТЕБ та НС на 2017 рік

2.Про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах в зимову пору року.

 3. Про стан функціонування та утримання підрозділів МПК.

4.  Про  встановлення в  населених пунктах, де  відсутнє проводове мовлення, ефірних радіоприймачів в адміністративних будівлях.

По питанню про заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах в зимову  пору року, інформував   начальника  Білогірського РС  ГУ ДСНС у    Хмельницькій області Панасюка В.М.

Він зауважив, що з приходом холодної пори року гостро постає питання стосовно дотримання правил поведінки на водних об’єктах в зимовий період.

На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей: насамперед, рибалок, просто дорослих та дітей, відповідно така ситуація складається через порушення правил поведінки людей на кризі.

 Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Любителі зимової риболовлі нехтують усілякими попередженнями та правилами безпеки. В багатьох випадках це закінчується трагічно. Трагедією обертаються і зусилля тих, хто поспішає їх рятувати, якщо останні не мають при собі елементарних засобів порятунку.

На території Білогірського району знаходиться 53 ставка. Згідно затвердженого графіка комісійно проводять спільні рейди на водоймищах району в місцях масового підводного вилову риби, рибалкам вручаються застережливі пам’ятки та проводяться бесіди щодо правил поводження на льоду.  Протягом зимового періоду постійно проводиться агітаційно-роз’яснювальна робота серед населення району щодо дотримання основних правил поводження на льоду. Постійно транслюються застережливі тексти в ЗМІ.

За результатами розгляду членами комісії було прийнято ряд рішень та роздано доручення відповідним виконавцям.

 

Альбом: Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1228 | Переглядів: 112Дата публікації: 11:37 18.01.2017