Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури.
В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури.

Поділитися новиною:

В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури.

В час, коли на Сході України точиться неоголошена війна, коли Україна переживає свої не найкращі часи, спільними зусиллями місцевої та районної влади, а також всіх небайдужих, хто долучився до цієї благородної справи, було відремонтовано заклад культури в селі Соснівка. І це – знакова подія не лише для жителів села, а й для усіх білогірчан, адже народ, який навіть в умовах війни продовжує будувати, вчити дітей і оспівувати свою країну в піснях – непереможний!

Перший великий захід, власне відкриття оновленого, відремонтованого та сучасного закладу культури, де свій дім знайшли клуб та бібліотека, відбулося напередодні Щедрого вечора. У залі соснівського клубу вельми людно. Сюди завітали від наймолодшого до наймудрішого жителі села. З гарним настроєм переступають поріг оновленого закладу й гості.

Саме гостям, які, до –речі, меценати та благодійники, бо доклали й свою частку у відродження закладу культури в Соснівці, було надано право разом із очільницею місцевої громади Н.П.Пензеник перерізати символічну червону стрічку.

Щирими посмішками повниться зал, вибухає аплодисментами жителів села. Бо ж цієї події чекали таки давно!

Приймають культпрацівники вітання від Наталії Петрівни Пензеник, голови Квітневської сільської ради, котра, лише очоливши громаду, пообіцяла, що докладе усіх зусиль, аби вдихнути друге життя в довоєнну споруду. І слова свого дотримала. У закладі встановили нові двері, підвісні стелі, впорядкували стіни та підлогу, відремонтували сцену й кімнату для гурткової роботи, придбали новий одяг для сцени. Таким чином створили належні умови для того, щоб місцеві жителі мали змогу в комфортних умовах проводити святкові заходи.

Щирістю та теплом було пронизане кожне слово вітання, яке адресував присутнім Петро Володимирович Іващук, Герой України, голова наглядової ради ТОВ НВА «Перлина Поділля». Петро Володимирович пригадував, яка багата історія у даного закладу, зауважив, що тут свій прихисток завжди знаходили творчі люди, котрі кохалися в народних традиціях, в українських піснях та веселій музиці. Окрім того, Герой України подарував у клуб ноутбук, який дуже необхідний для того, щоб будувати свою роботу в відповідності до вимог сьогодення.

Вітальну естафету продовжив В.О.Прокопчук, депутат Хмельницької обласної ради, директор філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП».

  • Лише разом із громадою села, дружньою, роботящою, ми зможемо розбудовувати наше суспільство, творити сьогодення у відповідності до наших прагнень та ідеалів. Мені приємно розділити з вами таку приємну подію, адже село – це серце України, його колиска, а клуб та бібліотека – це ті заклади, котрі сміливо можна назвати духовною скарбницею нації, адже душа українців – у їхніх піснях, звичаях та обрядах. Тому важливо, щоб між хліборобами, котрі працюють у полі й забезпечують країну зерном, та працівниками культури була співпраця та взаєморозуміння, підтримка. Бо ж не дарма кажуть, що буде хліб, і буде пісня, – сказав у своєму виступі Володимир Прокопчук, а також керівник потужного агроформування пообіцяв, що незабаром у відремонтованому клубі з’являться новесенькі крісла.

З гарною подією вітав жителів Соснівки й голова Білогірської районної державної адміністрації Роман Петрович Муляр. Очільник Білогірщини зауважив, що є два поняття: боротися за Україну і будувати Україну, які нерозривні між собою. Й люди, котрі доклади чимало зусиль до проведення капітального ремонту у даному приміщенні, тим самим будують Україну,  а також Роман Муляр побажав, щоб місцева громада не забувала наших традицій, усього того, що було надбано нашими дідами і прадідами, а передавала ці надбання молодому поколінню. Керівник Білогірщини передав у місцеву бібліотеку ноутбук, аби читачі мали доступ до сучасних технологій. Не залишився без подарунку й сільський клуб.

         З новорічними та різдвяними святами присутніх привітала В.О.Бащук, завідувач сектору культури та релігій.

         Після офіційної частини на розсуд глядачів аматори місцевої самодіяльності представили гарний та змістовний концерт. Піднесено в оновленому клубі звучали пісні у виконанні вокального ансамблю «Берегиня», дуету у складі Алли Лукашук та Людмили Кальнюк, солістки Дарини Цісарук. Діана Гутевич та Іванна Лукашук під акомпанемент Валерія Посполіта виконали авторську пісню «Про Соснівку». Запальним був віночок українських мелодій у виконанні місцевого інструментального тріо. Щирими оплесками дякували глядачі за пісенну творчість гостям з району, солістам Людмилі Бахмацькій та Петру Ярименчику, сімейному дуету «Поцілунок» у складі Катерини та Володимира Міщуків, а також прекрасним виконавицям Олені Ольшевській та Богдані Возній. Не одну усмішку викликав Юрій Ковальський, котрий розважав односельчан дотепною гуморескою.

Завершальним акордом були слова щирої вдячності, адресовані Аллою Лукашук, завідуючою сільським клубом, усім, хто допомагав втілити в реальність мрію про відновлення й осучаснення її другого дому.

Залишається лише побажати, щоб стежина до цього клубу не заростала, щоб тут були молодь і старші люди, щоб кожен тут почув, те що захоче, побачив те, чого прагне

Анжела ДЗИЦЮК

Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури. Альбом: В Соснівці урочисто відкрили оновлений будинок культури.
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1220 | Переглядів: 190Дата публікації: 11:37 16.01.2017