Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зі столітнім ювілеєм привітали жительку села Жижниківці
Зі столітнім ювілеєм привітали жительку села Жижниківці

Поділитися новиною:

Зі столітнім ювілеєм привітали жительку села Жижниківці

1 січня 2017 року заступник голови районної державної адміністрації Віктор Гребенюк, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, директор територіального центру соціального обслуговування Зоя Басок привітали зі 100-літнім ювілеєм жительку села Жижниківці Лідію Яківну Білобрицьку.

Гості висловили ювілярці слова вдячності за багаторічну, сумлінну працю, за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Побажали їй міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних. У свою чергу ювілярка зі сльозами на очах подякувала всім за щирі слова привітань.

Лідія Яківна народилася 1 січня 1917року в селянській родині в с.Жижниківці . Лідія Яківна не цуралася ніякої роботи, змалку допомагала батькам. Закінчила 7 класів. Заміж вийшла в 17 років. Чоловік Білобрицький Василь Дмитрович був військовим. Під час війни сім’я проживала у Львові. Після закінчення повернулася назад до села Жижниківці.  Працювала Лідія Яківна все життя в колгоспі, спочатку ланковою, а потім на птахофермі. Звідти пішла на пенсію. За прожиті роки  всього доводилось побачити, відчути та пережити. Зараз ювілярку доглядає племінник: Гербас Володимир та родичка і сусідка: Сорока Ганна , яким  вона дуже вдячна.

Щиро бажаємо Лідії Яківні міцного здоров'я і Божого благословення!

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1192 | Переглядів: 149Дата публікації: 16:42 03.01.2017