Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації

29 грудня 2016 року в актовому залі райдержадміністрації відбулось підсумкове засідання Громадської ради при Білогірської райдержадміністрації.

До участі в даному засіданні зареєструвалось 11 членів громадської ради, а також були присутні голова райдержадміністрації Роман Муляр, заступники голови РДА, голова районної ради Василь Мельник, керівники структурних підрозділів РДА, сільські та селищні голови. Було розглянуто наступні питання:

1.       Про  організацію проведення обстеження умов проживання сімей військовослужбовців-учасників АТО.

2.       Про роботу Громадської ради при районній державній адміністрації 2015-2016 років.

3.       Про делегування членів Громадської ради до ініціативної групи по підготовці установчих зборів Громадської ради у 2017 році.

Зі звітом про роботу Громадської ради при райдержадміністрації 2015-2016 року учасників засідання ознайомив голова ради Іван Кадук.

Голова Громадської ради  запропонував вибрати представників до ініціативної групи по підготовці установчих зборів та подякував за роботу членам Громадської ради. Він також наголосив, що з 1 січня 2017 року розпочнеться прийом документів представників громадських організацій - кандидатів у члени нової Громадської ради.

По завершенню засідання, членами Громадської ради прийнято рішення, взяти до уваги подану інформацію та поширити її серед громадськості району, а також сформувати  ініціативну групу по підготовці установчих зборів в складі: Р. Муляра, І. Кадука, З. Басок, О. Шайноги, В. Лосовського та І. Васюка  та розпочати підготовку документів для подання ініціативній групі..

 

 

Альбом: Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації Альбом: Відбулося підсумкове засідання Громадської ради при райдержадміністрації
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1174 | Переглядів: 120Дата публікації: 14:03 29.12.2016