Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим
Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим

Поділитися новиною:

Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим

29 грудня 2016 року у великому залі районної державної адміністрації відбулось Новорічне вітання працівників районної державної адміністрації та районної ради . Так вже традиційно склалося, що у ці дні ми підбиваємо підсумки року минулого, аналізуємо перемоги та досягнення. У наших силах домогтися, щоб наступний рік став помітним кроком у напрямі поліпшення життя кожного з нас.

Роман Петрович звернувся до присутніх з вітальним словом та привітав усіх присутніх зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівались  наші серця - Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений для нас надій і тривог, перемог та розчарувань, складних випробувань та вдалих проектів, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого міста. Дякую всім білогірчанам за терпіння, розуміння ситуації, за серйозне і відповідальне ставлення до існуючих проблем.

Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям.

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий  рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

А також, побажання веселих свят лунали від Діда Мороза та Снігуроньки, веселими щедрівками привітали присутніх учасники народного аматорського фолькльорного гурту "Забава".

 

Альбом: Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим Альбом: Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим Альбом: Працівників бюджетних установ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1173 | Переглядів: 185Дата публікації: 14:06 29.12.2016