Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА
Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА

Сьогодні, 29 грудня відбулось чергове, останнє в цьому році, засідання колегії районної державної адміністрації. Вів засідання голова райдержадміністрації Роман Муляр.

 На порядок денний виносилося три питання:

1.Про проведену роботу в районі з питань дотримання мінімальних гарантій в оплаті та підвищення рівня заробітної плати.

2.Про стан розроблення містобудівної документації на території району.

3.Про план роботи районної державної адміністрації на 2017 рік та І квартал 2017 року.

Засідання пройшло в розширеному форматі, за участі не лише членів колегії, а й керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району, а також голів сільських і селищних рад.

Стосовно першого питання присутніх інформувала начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук. Згідно її інформації а оперативними даними станом на 01 грудня 2016 року заборгованість з виплати заробітної плати в районні відсутня.

Згідно опитування підприємств та організацій в телефонному режимі, середній розмір заробітної плати штатних працівників за листопад 2016 року склав 3045,40 грн., що 104,38 грн. (3,4%) менше до жовтня 2016 року (3149,78 грн.), а за листопад 2015 середній розмір заробітної плати одного штатного працівника становив 2895,43 грн. Зробивши порівняння бачимо, що | рівень заробітної плати за листопад 2016 року збільшився на 149,97 грн., відносно листопада 2015 року або на 5,1%

В розрізі основних галузей середня заробітна плата за вищевказаний період становила по звітуючих підприємствах:

  • сільське господарство - 2876,46 грн., збільшилось до листопада 2015

року(2820,52грн.) на 55,94 грн., або 1,9 %;

  • промисловість - 5070,11 грн., збільшилась до листопад 2015 року

(3094,80грн.) на 1975,31 грн., або на 63,8%

  • державне управління - 4464,86 грн., збільшилась до листопада 2015 року

(3741,38) на 723,48 грн., або на 19,3 %

-освіта - 2982,11 грн.

  • охорона здоров'я - 2409,51 грн.
  • мистецтво та спорт - 1972,73 грн.

Підготовлено та проведено 10 спільних засідань робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати та тимчасової комісії з питань забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на яких заслухано 33 керівника підприємств різної форми власності, які виплачували заробітну плату нижче законодавчо встановленого розміру.

Ведеться контроль за виконанням протокольних рішень, щодо заслуханих керівників підприємств.

З метою забезпечення трудових прав працівників мешканців району в управлінні соціального захисту населення Білогірської районної державної адміністрації працює телефонна “гаряча лінія” з питань дотримання законодавства про працю (тіньової оплати праці у “конвертах”, невиплати заробітної плати, її виплати у розмірі нижчому від мінімального рівня, використання праці неоформлених найманих працівників). Для цього І постійно через районну газету повідомляється телефон довіри УСЗН РДА 2-09-56. Постійно проводиться висвітлення питань оплати праці та соціально-трудових відносин через ЗМІ і на сайті адміністрації.

Управління соціального захисту населення також проводить реєстрацію колективних договорів підприємств, установ та організацій району. При проведенні реєстрації колективних договорів здійснюється експертиза щодо відповідності їх положень нормам законодавства, Генеральній, регіональній, галузевим угодам, а також дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, у тому числі мінімального розміру заробітної плати, встановленої законодавствам.

Станом на 01 грудня 2016 року зареєстровано 142 колективних договорів. Колективними договорами охоплено 5748 працюючих в районі.

Інформацію по другому питанню до відома членів колегії довів начальник відділу містобудування та архітектури Василь Кривий. Він повідомив, про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.

В районі є 74 населених пункти: 2 селища і 72 села. На 54 населених пункти в 60-х і 70-х роках були розроблені генеральні плани, але на даний час вони непридатні для використання. На інші 20 населених пункти генеральні плани взагалі не розроблялись.

В 2013 році в цьому напрямку була розпочата робота Білогірською та Ямпільською селищними радами, в 2014 році до неї підключились Вікнинська, Гулівецька, Денисівська, Йосиповецька, Квітневська, Миклашівська, Мокроволянська, Сушовецька, Юрівська сільські ради, в 2015 році - Залузька, Довгалівська, Вільшаницька сільські ради, а в 2016 році - Малоборовицька, Семенівська і Кур’янківська сільські ради . Виготовлені картографічні матеріали на всі села Білогірської і Ямпільської селищних рад, Вікнинської, Вільшаницької, Гулівецької, Йосиповецької, Квітневської,, Миклашівської, Мокроволянської, Денисівської,Довгалівської, Залузької, Сушовецької та Юрівської сільських рад. Завершується виготовлення таких матеріалів на села М.Боровиця, с.Семенів, с.Шимківці. (Не проводилась робота сільськими радами: Хорошівською, Великоборовицькою, Ставищанською, Сивківською, Перерослівською, Коритненською, В’язовецькою та Воробіївською).

По генеральних планах населених пунктів ситуація така. Виготовлений генеральний план на смт.Білогір’я. Пройшли громадські слухання. Готовляться матеріали на засідання обласної містобудівної ради. Розроблені генеральні плани на 21 населений пункт. На всі села Сушовецької, Квітневської, Довгалівської, Залузької, Мокроволянської, Вікнинської сільських рад, а також на села Українка, Закіт. Більшість з них пройшли громадські слухання.

Розробляються генеральні плани на смт.Ямпіль, с.Лепесівка, с.Гулівці, с.Жижниківці, с.Синютки, с.Йосипівці,

Всі інші 15 сільських рад поки що до роботи в цьом) напрямку не приступили. Отже рівень виготовлення на даний час топографічних матеріалів становить 62%, а генпланів - 36,5%.

З інформацією про план роботи районної державної адміністрації на 2017 рік та І квартал 2017 року виступила керівник апарату адміністрації Юлія Панасюк.

 Заслухавши інформацію доповідачів присутні висловлювали свої міркування та пропозиції, які були враховані при підготовці відповідних розпоряджень.    

 

Альбом: Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА Альбом: Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА Альбом: Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА Альбом: Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА Альбом: Відбулось останнє в цьому році засідання колегії РДА
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1172 | Переглядів: 132Дата публікації: 13:46 29.12.2016