Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Енергетиків району привітали з професійним святом
Енергетиків району привітали з професійним святом

Поділитися новиною:

Енергетиків району привітали з професійним святом

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю року, коли робота енергетиків найбільш помітна. День енергетика – день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, у вдосконаленні і підтримці повсякденного життя населення.

З цієї нагоди перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Роман Теребій зустрілися з трудовим колективом Білогірського РЕМу та привітали їх з професійним святом – Днем енергетика.

Вони висловили слова вдячності та найщиріші побажання усім, хто присвятив цій сфері діяльності власне життя, кому тисячі сімей нашого району завдячують теплом і світлом у своїх домівках.

Кращим працівникам енергетичної галузі Білогірщини були вручені районні відзнаки. За багаторічну і сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі та з нагоди професійного свята Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені: майстер виробничої дільниці РЕМ Сергій Хромінков та  провідний інженер підрозділу маркетингу та збуту електричної енергії Олександр Галич.

Зі святом своїх колег привітав і начальник РЕМ Віктор Юрчук, наголосивши на важливості такої галузі, як енергетична, адже від неї залежить світло та тепло в оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв'язку та соціальної сфери. Він також побажав всім працівникам РЕМу доброго настрою, безаварійної роботи, міцного здоров'я, успіхів та благополуччя.

 

Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом Альбом: Енергетиків району привітали з професійним святом
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1160 | Переглядів: 136Дата публікації: 13:39 22.12.2016