Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая
Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая

Поділитися новиною:

Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая

Ми звертаємося до нього зі своїми проханнями, бо знаємо що він може подати нам руку допомоги.

Святий Миколай народився в місті Патарі, в Малій Азії, близько 280-го року. Микола уже з малку був набожним після смерті своїх батьків він роздав свою спадщину бідним людям, а сам вирушив до Палестини поклонитися святим місцям. Після повернення додому він прийняв сан священика.

Відтоді Миколай допомагав усім, хто потребував йог о ласки своїми молитвами він утихомирював бурю на морі, рятував хворих, він нікому не відмовляв у пораді та дарував утіху.

Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день. Бо Микола-Чудотворець піклується про дітей, направляє їх на правильну дорогу.

Днями в районній бібліотеці для дітей відбулося театралізоване свято: «Мій Святенький Миколаю, жду даруночків чекаю…». На свято завітали учні 4-Б класу з класоводом В. Ковальською,  діти підготували концертну програму, під час якої прозвучали пісні і вірші. Дякуючи  спонсорам та батьківському комітету діти з рук Миколая одержали солодкі подарунки. З вітальним словом до присутніх звернулася й дирекція бібліотеки. Також до уваги присутніх була представлена книжково-ілюстративна виставка «Іскриться сніг, біліє все, нам Миколай дари несе».

 

Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая Альбом: Немає на нашій землі душі, яка не горнулася б до Святого Миколая
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1150 | Переглядів: 92Дата публікації: 09:17 20.12.2016