Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Дід Мороз живе у Білогір’ї
Дід Мороз живе у Білогір’ї

Поділитися новиною:

Дід Мороз живе у Білогір’ї

Надворі кінець грудня, і до Нового року залишилися лічені дні. У цей час десь глибоко в єстві поступово набирає сили дивовижне відчуття очікування дива. І що ближче до свята, то реальнішою стає надія на те, що казка таки прийде, окутає тебе загадковим теплом, з головою накриє лагідними хвилями щирої, доброї безтурботності.

 Хай хто що говорить, але крихітну частинку цієї святкової атмосфери відчувають навіть сорокарічні скептики. А що вже казати про дітей, які з нетерпінням чекають на святкову ніч, коли до оселі обов’язково має завітати Дід Мороз і покласти під ялинку омріяний подарунок.

Але цього року події пішли трохи іншим шляхом: казковий бородань та його онука Снігуронька запрошують діточок до власного помешкання. І не треба їхати на Північний полюс, адже Дід Мороз відкриває свою резиденцію в Білогір’ї.

З 26 грудня 2016 року білогірська малеча матиме можливість поспілкуватись із казковим героєм та цікаво і з користю провести час у нього в гостях. Діти зможуть поспілкуватися з казковим героєм, розповісти про свої досягнення за рік та поділитися мріями про подарунки, яких вони очікують цьогоріч під ялинку.

Правила візиту до резиденції.

Усі, хто мріє побувати в гостях у білогірській резиденції Діда Мороза повинні попередньо звернутися в районний будинок культури для узгодження деталей та домовитися про час візиту, вказати ім’я дитини. Також батьки зможуть принести подарунок, який Дід Мороз вручить дитині під час її візиту в його оселю за гарно розказаний віршик чи заспівану пісню. І звісно зробити фото на згадку з казковими персонажами.

Резиденція працюватиме з 26 до 29 грудня 2016 року в приміщенні районного будинку культури з 13.00 до 16.30. Візит в оселю Діда Мороза коштуватиме 20 гривень.

Також районний будинок культури приймає замовлення від жителів Білогір’я на новорічні привітання Діда Мороза та Снігуроньки 28, 29 та 30 грудня.

За довідками звертатися в районний будинок культури або за телефоном 0976784570.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1146 | Переглядів: 137Дата публікації: 15:16 19.12.2016