Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами «Рідне слово»
Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами  «Рідне слово»

Поділитися новиною:

Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами «Рідне слово»

Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами «Рідне слово» районного будинку культури з молодими поетами - початківцями Білогірського НВК «Поезія і пісня – великі дві сили».

Учні представляли себе,  читали свої вірші, як любителі поезії. Також відбулася презентація  збірки віршів Аміни Шимко.

        З гарними відгуками про учнів, побажаннями   їм поетичної творчості на майбутнє поділилася вчитель української мови та літератури Лариса Белінська. 

Окрім юних поетичних обдарувань, перед учнями Білогірського НВК виступили й досвідчені колеги по перу, білогірські поети Ганна Дембіцька, Петро Карнаух та Михайло Миколайчук.

        Музичним дарунком присутніх привітала Ангеліна Іващук піснею «Україна, це моя країна».

         Слова подяки присутні почули від заступника директора районного будинку культури  А.Дзицюк,  яка побажала , щоб паростки їхньої поетичної творчості давали плоди плідної праці, а також плекати любов до рідної української мови, розвивати і збагачувати її, бажання берегти її чистоту і красу.


          Щиро  дякуємо організаторам  зустрічі Р.Лебідь та учням, які були причетні до свята.  Всі отримали масу великого задоволення від спілкування.
Будемо і надалі організовувати  такі вечори та співпрацювати.

Альбом: Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами  «Рідне слово» Альбом: Відбувся вечір – зустріч самодіяльних поетів клубу за інтересами  «Рідне слово»
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1136 | Переглядів: 97Дата публікації: 10:50 15.12.2016