Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли подолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

Саме в цей день було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, який став першою перемогою людства у приборкуванні мирного атому. З того часу учасники ліквідації аварії почали вважати його своїм професійним святом, хоча жоден з них не здобував такої професії.
   Серед усіх трагедій, яке пережило людство, Чорнобильська катастрофа не має аналогів за своїми масштабами забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. Чорнобильська аварія забрала життя багатьох людей, продовжує завдавати шкоди здоров’ю мільйонів українців, продовжує бути болем і проблемою всієї громадськості. Події 30-річної давнини повинні бути в пам’яті сучасного та наступних поколінь.

Сьогодні в районному будинку культури відбувся святковий захід  присвячений ліквідаторам цієї страшної біди. В ньому взяли участь: керівник апарату адміністрації Юлія Панасюк, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, ліквідатори аварії на ЧАЕС, учні Білогірського НВК.

«Вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи перш за все українців, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання», - зазначила у своєму виступі Юлія Панасюк. Також вона вручила пам’ятні нагрудні знаки присутнім ліквідаторам.

Ну а музичні вітання та побажання хорошого настрою линули до присутніх від колективу районного будинку культури.

 

Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Альбом: 14 грудня - День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1131 | Переглядів: 119Дата публікації: 15:29 14.12.2016