Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З робочим візитом
З робочим візитом

Поділитися новиною:

З робочим візитом

12 грудня голова районної державної адміністрації Роман Муляр та начальник управління фінансів районної державної адміністрації Олена Репецька, з черговим робочим візитом відвідали ряд об’єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та коштів державного фонду регіонального розвитку: капітальний ремонт даху Семенівської загальноосвітньої школи I-II ступенів, капітальний ремонт Ямпільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Чернавіна 52, капітальний ремонт будівлі дитячого садка «Вишенька» по вулиці Центральній в селі Довгалівка та капітальний ремонт адмінбудинку по вулиці Чернавіна 52 в смт. Ямпіль (центр надання адміністративних послуг).

Голова районної державної адміністрації особисто перевірив виконаний обсяг робіт і впевнився, що кошти виділенні на ремонт будуть вчасно використані.

Під час робочого візиту  по вище вказаних об’єктах,  Роман Петрович зазначив, що буде відстоювати збереження установ і організацій Білогірського району та сприяти розвитку населених пунктів району.

Альбом: З робочим візитом Альбом: З робочим візитом Альбом: З робочим візитом Альбом: З робочим візитом Альбом: З робочим візитом
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1124 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:59 12.12.2016