Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
«Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч
«Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч

Поділитися новиною:

«Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч

Щоправда, відбуватиметься це на екранах телевізорів, а саме: в ефірі «33 каналу». Адже, минулого тижня «народний» аматорський фольклорний гурт «Забава» взяв участь в зйомках подільського «Голубого вогника», а учасники поринули з головою у новорічну атмосферу.

– Для зйомок телепрограми запрошували кращі з кращих колективи області, – розповідає про телепроект Микола Хоменко, директор районного будинку культури та режисер – постановник гурту «Забава». – Наш колектив уже на протязі багатьох років залишається незмінною візиткою Білогірщини. У цьому році колектив отримав грамоту й був відзначений на обласному рівні за участь в обласному фестивалі народних мистецтв, присвяченому 25-річчю незалежності України. І ось тепер нам запропонували чудову нагоду привітати подолян у новорічну ніч…

         Зйомки новорічного телепроекту проходили в ресторані «ВЕТ» у селі Прибузьке. Затишний, святково вбраний зал ресторану, ошатна ялинка, прикрашена усім білосніжним, мерехтіння вогнів гірлянд. Така атрибутика створює піднесений святковий настрій. Незважаючи на те, що працювати довелося майже півдня, втоми не відчував ніхто. Насолоджувалися виступом інших колективів, котрі прибули на зйомки з різних куточків області. З захопленням колеги,  учасники самодіяльності стежать за жвавим виступом «Забави», котра й тут цілком виправдовує свою назву. По телевізору хмельничани зможуть побачити міні-театр, фольклорну програму «Сніп весільний, борщ розхідний», де відтворений жартівливий обряд третього весільного дня.

         – Ми усі дуже задоволені поїздкою, – ділиться враженнями Олена Зубок, художній керівник гурту. – Звісно, хочеться подякувати за допомогу в вирішенні організаційних питань Р.П. Муляру, голові Білогірської райдержадміністрації, а також С.П.Іващуку та С.В.Яловчуку, керівникам ТОВ НВА «Перлина Поділля» за меценатську допомогу, а саме надане пальне. Завдяки підтримці цих людей участь «Забави» в новорічному телепроекті стала можливою. Вони зробили добру справу не лише для учасників гурту, а й для всіх хмельничан, які отримають з екранів телевізора  заряд позитиву від нашого виступу.

         І хоча під час зйомок учасники гурту привітали подолян з новорічними святами, насправді до них ще далеко  й попереду багато роботи. Адже, коли білогірчани збиратимуться на новорічні канікули, працівники районного будинку культури вирішуватимуть робочі питання задля того, аби організувати краянам цікаве та захоплююче дозвілля.

            Анжела Дзицюк

Альбом: «Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч Альбом: «Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч Альбом: «Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч Альбом: «Забава» розважатиме подолян у Новорічну ніч
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1122 | Переглядів: 161Дата публікації: 09:58 12.12.2016