Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районі відзначили День місцевого самоврядування
В районі відзначили День місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

В районі відзначили День місцевого самоврядування

9 грудня в сесійному залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначали 7 грудня, участь в яких взяли: голова райдержадміністрації Роман Муляр, керівник апарату адміністрації Юлія Панасюк, голови селищних та сільських рад, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів РДА.

Розпочинаючи урочистості, до присутніх у залі звернувся голова Білогірської районної ради Василь Мельник. У своєму виступі він наголосив на важливій ролі органів місцевого самоврядування у соціально-економічному розвитку району, тісній співпраці всього депутатського корпусу задля громади нашого краю.

Жодне свято в районі не проходить без приємної місії нагородження, а тому й цього дня Почесними грамотами райдержадміністрації та  районної ради, а також відзнаками обласної державної адміністрації й обласної ради були відзначені: депутат районної ради, перший заступник голови РДА Володимир Кирилюк, секретар Сушовецької сільської ради Людмила Кирилюк, секретар Квітневської сільської ради Людмила Якимчук, Денисівський сільський голова Олександр Побережнюк.

Було відзначено й переможців районного конурсу з благоустрою. Ними стали І місце Квітневстка сільська рада, ІІ місце Мокроволянська та Воробіївська сільські ради, а ІІІ місце розділили сільські ради Вікнин та Довгалівки

До вітань на адресу працівників органів місцевого самоврядування долучився й голова районної державної адміністрації Роман Муляр, який побажаав їм міцного здоров’я та натхнення у роботі. Також очільник району зауважив, що саме від органів місцевого самоврядування залежить покращення рівня життя, адже завдяки децентралізації об’єднані громади матимуть змогу направляти кошти, які залишатимуться на місцях, на розвиток своїх громад.

Музичними подарунками вітали винуватців свята викладачі та учні білогірської школи мистецтв.

 

Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування Альбом: В районі відзначили День місцевого самоврядування
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1120 | Переглядів: 176Дата публікації: 14:07 09.12.2016