Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня місцевого самоврядування
Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА Р. Муляра з нагоди Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад. Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

Голова адміністрації Р. МУЛЯР

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1108 | Переглядів: 110Дата публікації: 09:32 07.12.2016