Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Військовослужбовців привітали зі святом
Військовослужбовців привітали зі святом

Поділитися новиною:

Військовослужбовців привітали зі святом

06 грудня в концертному залі школи мистецтв відбувся святковий захід, присвячений Дню Збройних Сил України. З нагоди урочистостей у залі зібралися учасники бойових дій на Сході України, військовослужбовці, волонтери, працівники органів державної влади, закладів, установ та організацій району.

Це свято увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, воно уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. У цей урочистий день ми вшановуємо тих, хто причетний до високого звання захисника Вітчизни: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків, до молоді, нашого сьогодення.

У заході взяв участь голова райдержадміністрації Роман Муляр, а також військовий комісар Білогірського РВК Ігор Новосядлий, які виступили зі словами привітання та глибокої вдячності за мужність, вірність присязі та принципам справжніх чоловіків – захищати свою Державу. Були висловлені слова подяки воїнам Збройних Сил України, волонтерам, всім тим, хто своєю невтомною працею підтримує нову Українську армію, докладає неймовірних зусиль, щоб жертовність та самовідданість воїнів не була марною. Голова адміністрації нагородив грамотами та цінними подарунками кращих працівників військового комісаріату.

  Пам'ять загиблих земляків та всіх героїв України,  що віддали своє життя заради рідної землі, присутні вшанували  хвилиною мовчання. Ну, а музичні вітання линули до присутніх від викладачів та вихованців школи мистецтв.

 

Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом Альбом: Військовослужбовців привітали зі святом
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1107 | Переглядів: 157Дата публікації: 14:53 06.12.2016