Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів
В \"Промені надії\" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів

Поділитися новиною:

В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів

3 грудня вся світова спільнота долучається до вшанувань з нагоди Міжнародного Дня людей з обмеженими можливостями. З цієї нагоди в Білогірському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінь надії» відбувся захід під назвою «Ангел з одним крилом».

На початок, директор Центру Ніна Укримська звернулася до дітей та гостей з такими словами «Доброта і милосердя -два крила на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги.

Що людині потрібно для щастя?... Так - здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч завжди були добрі люди. Чуйні і щиросердечні, які уміють розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину.

Саме тому в цей день  до підопічних Центру реабілітації з подарунками завітали  люди ,які вміють розділити чужий  біль, а саме: голова районної державної адміністрації Роман Муляр, керівник апарату адміністрації Юлія Панасюк, помічник депутата обласної ради Сергія Іващука Валентин Лосовський, Благочинний Білогірського округу Української Православної церкви протоієрей Олександр Теравський, представники Білогірської школи мистецтв, Білогірського НВК та інші.

Всі вони побажали дітям здоров’я, натхнення та Божої благодаті. А діти дарували присутнім гарний настрій своїм театралізованим дійством.

В кінці заходу головою Білогірської районної державної адміністрації Муляром Романом Петровичом, була передана грамота обласної ради, для колективу Білогірського районного центру соціальної реабілітації «Промінь надії» за сумлінну та плідну працю,турботу і гуманність у ставленні до громадян, та з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

 

Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів Альбом: В "Промені надії" відбувся захід присвячений Міжнародному дню Інвалідів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1104 | Переглядів: 172Дата публікації: 14:09 05.12.2016