Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулась нарада працівників культури
Відбулась нарада працівників культури

Поділитися новиною:

Відбулась нарада працівників культури

В приміщенні районного Будинку культури відбулася планова нарада з працівниками сільських клубних закладів. Головним питанням, яке обговорювалося на нараді стало підготовка до здачі звітів за роботу на протязі 2016 року.

Методисти районного будинку культури Любов Особська та Наталія Кульба  звернули увагу присутніх завклубів   на виконання плану платних послуг  та проведення змістовного дозвілля  для населення, приведення у відповідність   документообігу.  детально зупинилась  на питанні організації та проходження опалювального сезону в закладах культури головний спеціаліст сектору культури та релігій Ганна Загоруйко.

Директор  районного будинку культури Микола Хоменко  довів присутнім  про заплановані культурно-масові заходи до кінця поточного року, наголосив на потребі вчасної здачі звітності  за підсумками   діяльності закладів культури клубного типу  району, проведення інвентаризації.

Також перед присутніми виступила Марія Назарова, методист РБК, та розповіла, яким чином має бути оформлений звіт по ДПМ. А от Володимир Цимбалюк, методист по спорту, розповів про досягнення вихованців спортивних гуртків РБК та наголосив, що в нашому районі спорт невід’ємний від галузі культури.

Були підведені підсумки, намічені певні плани по організації культурно-мистецької діяльності на наступний рік

         А.ДЗИЦЮК

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1102 | Переглядів: 128Дата публікації: 11:01 05.12.2016