Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Свято краси і таланту
Свято краси і таланту

Поділитися новиною:

Свято краси і таланту

3 грудня 2016 року дитячий зразковий хореографічний колектив «Барви Поділля» Білогірської школи мистецтв здобув високу нагороду Гран-Прі і титул Чемпіони світу з народної хореографії на XIII Міжнародному дитячому фестивалі «Світ талантів», який проходив у м. Києві в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

Фестиваль проходив під патронатом Міністерства культури України, Міністерства соціальної політики України, Українського державного центру позашкільної освіти, Міжнародної громадської організації Жінка III Тисячоліття.

Перед початком фестивалю учасники отримали привітання від міністра культури України Євгена Нищука, який побажав усім: нехай кожен день буде наповнений радістю, а також наполегливою працею над собою. Надихатись своєю улюбленою справою, творити, бути сміливими і впевненими у своїх прагненнях – це дозволить досягти успіхів у дорослому житті.Віри у себе і свій талант!

Нині, у цей непростий для України час, юні митці- запорука успішного розвитку нашої країни, бо саме культура – це основа основ.

Творчої наснаги, нових яскравих звершень та миру!

Оцінювало фестиваль-конкурс почесне журі: професор, композитор, народний артист України Олександр Злотник, народний артист України Олексій Богданович, заслужені діячі культури і мистецтв, артисти.

 

                                                                     Директор школи мистецтв М.Ф. Баранова

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1101 | Переглядів: 90Дата публікації: 10:55 05.12.2016