Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Міжнародним днем волонтера
Привітання голови РДА з Міжнародним днем волонтера

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Міжнародним днем волонтера

Шановні жителі Білогірщини! 5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Для України це свято є, як ніколи, важливим і актуальним. За останні роки це слово стало майже тотожним слову «порятунок». Саме завдяки волонтерам і їх роботі сотні тисяч українців, які вимушені були покинути свої домівки, забезпечені тим, без чого не обійтися в повсякденному житті. А українська армія отримала необхідне їм для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

В умовах бойових дій, коли кожен розуміє ступінь відповідальності за майбутнє, кількість громадян, які не стоять осторонь, а всіляко допомагають країні, суттєво збільшилася. Тому це свято є святом кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Вітаю всіх членів волонтерських рухів та організацій з Вашим святом! Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Бажаю Вам успіхів у всіх ваших починаннях, життєвих сил, будьте щасливі і наповнюйте щастям і добром життя інших людей!

Р. МУЛЯР, голова райдержадміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1100 | Переглядів: 183Дата публікації: 09:10 05.12.2016