Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
"Караоке по-білогірськи"
\"Караоке по-білогірськи\"

Поділитися новиною:

"Караоке по-білогірськи"

Минулих вихідних районний будинок культури організував та провів розважальну програму «Караоке по-білогірськи» для учнівської молоді. Головною метою даного караоке-шоу було цікаво та змістовно організувати дозвілля підростаючого покоління, залучити юнь до культурного життя краю, а також аби виявити нові пісенні таланти.

Минулих вихідних районний будинок культури організував та провів розважальну програму «Караоке по-білогірськи» для учнівської молоді. Головною метою даного караоке-шоу було цікаво та змістовно організувати дозвілля підростаючого покоління, залучити юнь до культурного життя краю, а також аби виявити нові пісенні таланти. Звісно, велику допомогу в організації заходу надало ТОВ НВА «Перлина Поділля», яке й стало головним спонсором кароокого й завдяки якому юні учасники отримали вагомий грошовий приз.

- Керівництво «Перлини Поділля» завжди радо долучається до таких заходів, – зауважив представник агрофірми Валентин Лосовський. – А підтримка талановитих та обдарованих земляків для нас є одним із пріоритетних напрямків у меценатській діяльності товариства.

Сама програма караоке відбувалася за правилами телевізійного проекту «Караоке на майдані». Веселий настрій створювали ведучі Тарас Корольчук та Карина Крохмалюк. Після першого туру «Співають всі» було вибрано четверо учасників Максима Бовта, Максима Красовського, Оксану Міракян та Анастасію Копачевську. А от джокером забажала стати Уляна Ящук. Потому учасники співали пісні на вибір, демонструючи свої вокальні дані. У півфінал потрапили дівчата, бо публіка подякувала за їхні пісні шквалом аплодисментів. Юнаки отримали заохочувальні призи від «Перлини Поділля». Приз за третє місце отримала Оксана Міракян. У фіналі змагалася Анастасія та наймолодша учасниця Уляна. Дівчата заспівали пісні, зібрали кошти у капелюхи, що допомогло визначити переможця.

Валентин Лосовський, представник «Перлини Поділля», вручив грошову винагороду у розмірі 200 гривень учасниці, яка зайняла друге місце – Анастасії Копачевській, а також нагородив переможницю караоке. Наймолодша артисточка Уляна, яка була джокером, завоювала любов публіки й виграла головний грошовий приз 300 гривень.

На біс лунали пісні у виконанні Юрія Гаврилюка та сімейного дуету «Поцілунок».

Також громадською організацією «Сяйво Перлини» була проведена акція «Поділися теплом» по збору дитячого одягу. Усі зібрані речі, а також іграшки, котрі принесли жителі Білогірщини, будуть передані незабаром у сиротинці та будинки –інтернати.

Кошти, котрі фіналісти караоке –програми зібрали в капелюхи, було вирішено пожертвувати у скриньку на лікування свого ровесника Романа Патицького, адже ХОБФ «Калиновий шлях» просить усіх небайдужих надати посильну допомогу, аби усім миром зібрати необхідну на лікування Романа суму. Пожертва від Насті та Уляни стала проявом милосердям та доброти, а ще свідченням того, що підростаюче покоління виховується з глибоким розумінням того, яку важливу роль в суспільстві відіграє гуманізм.

А пошук нових пісенних талантів серед молоді буде продовжено у наступному році.

         А.ДЗИЦЮК

Альбом: "Караоке по-білогірськи" Альбом: "Караоке по-білогірськи" Альбом: "Караоке по-білогірськи" Альбом: "Караоке по-білогірськи"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1099 | Переглядів: 174Дата публікації: 09:02 05.12.2016