Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів
З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Поділитися новиною:

З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

2 грудня в Будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся захід присвячений Міжнародному дню інвалідів, який увесь світ відзначатиме завтра, 3 грудня. Захід пройшов з метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів, надання соціальної підтримки людям з особливими потребами виховання почуття поваги людей з обмеженими фізичними можливостями, співчуття та милосердя.

На традиційну зустріч завітали поважні гості – перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк, керівник апарату адміністрації  Юлія Панасюк,  керуюча справами виконавчого апарату райради Олена Ніколайчук, начальник управління соціального захисту населення РДА Наталія Кашперук, директор територіального центру  соціального обслуговування Зоя Басок, голова районної  організації ветеранів Микола Максимчук та інші гості.

Представники влади побажали жителям інтернату міцного здоров’я та Божої благодаті відзначили прекрасні умови, в яких проживають люди з обмеженими можливостями, а також працівникам закладу, котрі віддають своїм підопічним серце та душу.

Представники влади пообіцяли, що і надалі будуть сприяти  створенню належних умов для проживання  в інтернаті, щоб підопічні закладу почували себе затишно, як господарі у своєму рідному домі.  

Ну а чудовий настрій забезпечили присутнім солісти районного будинку культури, які виконали ряд чудових пісенних номерів. Після завершення заходу всі підопічні будинку-інтернату отримали подарунки та солодощі від гостей.

 

Альбом: З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Альбом: З Міжнародним днем інваліда привітали жителів Будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1098 | Переглядів: 158Дата публікації: 15:50 02.12.2016