Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
День відкритих дверей для осіб з інвалідністю
День відкритих дверей для осіб з інвалідністю

Поділитися новиною:

День відкритих дверей для осіб з інвалідністю

Напередодні Міжнародного дня інвалідів в Білогірському районному центрі зайнятості проведено День відкритих дверей для осіб з інвалідністю. На захід були запрошені та прийняли участь постійні соціальні партнери служби зайнятості, що опікуються питаннями інвалідів:керівник апарату РДА Панасюк Юлія Олександрівна, Олеся Василівна Якимчук головний спеціаліст відділу прийому документів управління соціального захисту. Вони надали повну та змістовну інформацію стосовно прав інвалідів, про пільги, пенсії, соціальні виплати та про можливості професійної реабілітації для цієї категорії громадян.

Директор-– голова комісії з припинення юридичної особи Тищук Лариса Петрівна  привітала присутніх з Міжнародним днем інваліда та проінформувала про послуги, які служба зайнятості надає особам з інвалідністю. Крім того, вона проінформувала присутніх про нові можливості в плані професійного навчання, в тому числі за допомогою ваучера.Пояснила мету проведення Міжнародного дня інвалідів, яка направлена на те щоб привернути увагу суспільства до проблем інвалідів, на захист їх гідності, прав та благополуччя

Олеся Василівна Якимчук головний спеціаліст відділу прийому документів управління соціального захисту  подякувала соціальним партнерам за співпрацю в питаннях працевлаштування інвалідів. Вона розповіла про те, як організовується та фінансується профнавчання таких осіб, про відповідальність роботодавців за недотримання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, про допомогу та послуги які вони надають .

 Така форма роботи як проведення Днів відкритих дверей центру зайнятості для цільових категорій добре сприймається як безробітними так і соціальними партнерами. Є змога на одній території отримати максимум інформації від фахових спеціалістів різних організацій, консультації та відповіді на численні питання

Пенсії, дотації, пільги на медичне обслуговування, спеціально оснащені під’їзди та транспорт, безумовно, все це потрібно людині з особливими потребами. Але не менш важливо пам’ятати про головне – увагу до цих людей та розуміння їх проблем. І не тільки 3 грудня, а щодня.

В заході взяли участь 20 осіб з числа інвалідів.Усі учасники семінару зійшлися на думці, що суспільству слід дивитися на осіб з інвалідністю не як на пацієнтів та клієнтів соціальних фондів, а як на професіоналів, які потребують реалізації свого права на працю, на використання своїх здібностей і талантів.

 

Альбом: День відкритих дверей для осіб з інвалідністю Альбом: День відкритих дверей для осіб з інвалідністю
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1096 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:01 02.12.2016