Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями
Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями

Поділитися новиною:

Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями

Традиційно з року в рік, напередодні Дня інвалідів, у «Ветеранській світлиці» Білогірського територіального центру соціального обслуговування збираються громадяни з обмеженими фізичними можливостями, які потребують до себе особливої уваги, щоб відчували себе рівними серед рівними. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Віддати шану громадянам з обмеженими фізичними можливостями на захід завітали поважні гості –  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Кирилюк, керуюча справами районної ради  Олена Ніколайчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Кашперук.

Під час святкування до присутніх звернувся перший заступник голови районної держаної адміністрації Володимир Кирилюк подякувавши  всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. Увага держави та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями.

«Від усього серця зичу вам міцного здоров'я, життєвої енергії, незламного прагнення у досягненні цілей. Нехай вас оточують близькі, розуміючі люди!», -  наголосив Володимир Володимирович.

Альбом: Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями Альбом: Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями Альбом: Вшанували громадян з обмеженими фізичними можливостями
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1092 | Переглядів: 124Дата публікації: 13:14 02.12.2016