Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу"
В районному центрі зайнятості відбулось засідання \"круглого столу\"

Поділитися новиною:

В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу"

30 листопада 2016 Білогірський районний центр зайнятості ініціював проведення засідання "круглого" столу на тему " Співпраця центру зайнятості з соціальними партнерами щодо підвищення якості надання послуг з професійної орієнтації зайнятому та незайнятому населенню".

Активну участь в обговорені цієї теми взяли: керівник апарату  Білогірської  райдержадміністрації Панасюк Ю.О., завідувач методкабінетом  районного відділу освіти Н.М.Артемчук, начальник служби у справах дітей Панасюк В.В, начальник відділу соціальної роботи  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Борщевська М.С., начальник бюро правової допомоги Піхотинська Ю.В. представник ринкоутворюючого підприємства  ПП Мєдвєдєв В.М., директор РЦЗ ТищукЛ.П., заступник начальника відділу надання соціальних послуг Яремишина О.І.

Мета заходу – сприяння узгодженню потреб ринку освітніх послуг, проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, підвищення якості професійної підготовки випускників навчальних закладів, посилення відповідності їх професійного рівня вимогам роботодавців.
Директор Білогірського  районного центру зайнятості Тищук Л.П. презентувала учасникам заходу спектр послуг служби зайнятості за останніми технологічними інноваціями, проінформувала присутніх про стан ринку праці району та зазначила, що профорієнтаційна робота з молоддю є важливим чинником зменшення професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.
Про організацію спільних заходів, пов’язаних із вирішенням проблем зайнятості молоді, а також професійної орієнтації випускників загальноосвітніх шкіл району ,про особливості професійного самовизначення старшокласників у сучасний період, результатами анкетування учнів 9-11 класів Білогірського НВК виступила  заступник начальника відділу надання соціальних послух ЯремишинаО.І.
Про спільні напрацювання служби зайнятості та районного відділу освіти у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю інформувала завідувач методкабінетом  районного відділу освіти Н.М.Артемчук. Начальник служби у справах дітей Панасюк В.В  наголосила, що особливо актуальною сьогодні є проблема зайнятості молоді, яка є найменш захищеною і конкурентоспроможною категорією на ринку праці.  З новою інформацією про співпрацю поділилася начальник бюро правової допомоги Піхотинська Ю.В.Роботодавець Медвєдєв В.М., зупинився на потребі в робітничих кадрах на участі у спільних заходах з питань профорієнтації.

  Заслухавши та обговоривши інформацію і виступи, учасники засідання „круглого столу” відзначили необхідність об'єднання зусиль усіх сторін для організації спільних профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю.
Учасники заходу зазначили, що саме в школі поряд з програмою навчання підліток освоює міжособистісні взаємини і формує думку про вибір майбутньої професії. У ході засідання „круглого” столу було обговорено та погоджено План спільних заходів на 2016 – 2017 навчальний рік, спрямованих на підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з молоддю, та батьками  та створена Цільова група для подальшої роботи з випускниками ЗОШ, батьками випускників які потребують сприяння у працевлаштуванні та виборі професії.

Ураховуючи необхідність об’єднання зусиль усіх соціальних партнерів для вирішення поставлених завдань, учасники зустрічі розробили спільні рекомендації, які сприятимуть послідовній та систематичній роботі з молорддю та  випускниками загальноосвітніх шкіл.

За матеріалами Білогірського РЦЗ

Альбом: В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу" Альбом: В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу" Альбом: В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу" Альбом: В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу" Альбом: В районному центрі зайнятості відбулось засідання "круглого столу"
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1085 | Переглядів: 155Дата публікації: 16:29 30.11.2016