Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось чергове засідання комісії
Відбулось чергове засідання комісії

Поділитися новиною:

Відбулось чергове засідання комісії

Днями відбулось чергове засідання комісії з питань надання всіх видів соціальних допомог, пільг та субсидій передбачених законодавством та робочої групи з питань призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

У роботі комісій взяли участь начальник та спеціалісти управління соціального захисту населення райдержадміністрації, представники районного центру зайнятості населення в районі, фондів соціального страхування, управління фінансів та інших структурних підрозділів адміністрації.

Під час засідання було розглянуто 68 заяв, що надійшли від громадян. 63 з них стосувалися призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також  5 заяв на призначення(відновлення) соціальних виплат внутрішньо-переміщеним особам.

Варто зазначити, що всі питання про призначення (відновлення) чи відмову у призначенні соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто членами робочої групи колегіально з урахуванням актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників.

Альбом: Відбулось чергове засідання комісії
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1081 | Переглядів: 94Дата публікації: 11:56 30.11.2016