Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Запрошуємо відвідати!
Запрошуємо відвідати!

Поділитися новиною:

Запрошуємо відвідати!

3 грудня 2016 року Білогірський районний будинок культури запрошує на розважальну програму «Карооке по-білогірськи», яка відбудеться за підтримки ТОВ НВА «Перлини Поділля». До участі запрошується учнівська молодь, адже даний захід проводиться з метою залучити підростаюче покоління до активної участі в культурно-мистецькому житті району, а також, щоб виявити нові пісенні таланти.

Звісно, найприємнішим стимулом для того, аби відважитися прийняти участь стане гарний призовий фонд. Так, переможець розважальної програми отримає 300 гривень, півфіналіст – 200 гривень, а учасник, який займе третє місце в якості заохочувального призу отримає 100 гривень.

Початок о 15.00. Місце проведення – площа перед районним будинком культури.

О 16.30 для учнівської молоді в районному будинку культури розпочнеться дискотека. Вхід – 10 грн.

Культура – це не лише та галузь, яка створює цікаве дозвілля, це та галузь, яка займається виховання у громадськості милосердя та співпереживання. Тому  під час розважальної програми пройде благодійна акція «Поділись теплом» по збору дитячого одягу, ініційована громадською організацією «Сяйво Перлини». Увесь одяг, який буде зібрано під час акції, волонтери доставлять маленьким українцям, котрі виховуються в будинках –інтернатах та сирітських притулках. Отож, не залишайтеся байдужими та поділіться своїм теплом з тими, хто дійсно цього потребує.

Хмельницький обласний благодійний фонд «Калиновий шлях» просить відгукнутися жителів району й в цей день долучитися до збору коштів на лікування важкохворого Романа Патицького.

ОРГКОМІТЕТ

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1076 | Переглядів: 107Дата публікації: 11:18 28.11.2016