Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Велич народного подвигу
Велич народного подвигу

Поділитися новиною:

Велич народного подвигу

Голод 1932-1933 років - одна з найбільш трагічних сторінок історії українського народу. В Будинку творчості школярів зібрались вихованці гуртків «Чарівний бісер», «Ательє мод», «Народна вишивка», «Початкове технічне моделювання», «Образотворче мистецтво», «Хореографія»; учні Білогірського НВК – 4-Б ; та 7-Б та вихованці гуртка «Я - лідер».

     На початку заходу методист Будинку творчості школярів –Пилипчук Вікторія Вікторівна  розповіла про те, що ця зустріч присвячена пам'яті мільйонів українців, які загинули мученицькою смертю від голоду,  штучно створеного сталінським режимом у 1932-1933р., пам'яті тисяч українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої з трагедій XX століття.

      Учасники зібрання вшанували пам'ять про жертви голодомору та політичних репресій хвилиною мовчання, переглянули фільм про голодомор «Великий злам», « Голодомор. Спогади тих, хто вижив.», прослухали реальні історії із життя людей.

      Наш найсвятіший обов'язок сьогодні – зберегти пам'ять про всіх, хто не дожив, недолюбив, пам'ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути. Нехай запалену свічу побачать ті, хто став зорями у час голодомору 1932-1933 років.

Альбом: Велич народного подвигу
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1074 | Переглядів: 120Дата публікації: 15:01 25.11.2016