Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відгомін свята
Відгомін свята

Поділитися новиною:

Відгомін свята

У третю неділю листопада невтомні сільські трударі відзначали професійне свято – День працівників сільського господарства.З цієї нагоди, окрім районного свята, аграріїв вшановували чи не в кожному населеному пункті району. Так, у Ставищанському сільському клубі відбувся святковий концерт, на якому найтепліші та найщиріші слова подяки за невтомну та наполегливу працю адресували співробітникам фермерського господарства «Вільний селянин», яке очолює досвідчений та мудрий керівник Володимир Петрович Матвієць.

Концерт став своєрідним діалогом між сільгоспвиробниками та культпрацівниками. Не дарма так ведеться, що там, де є хліб, буде і пісня. Працівників полів та місцеву громаду привітав зі святом, до якого, погодьтеся, стосунок має кожний житель села, Сергій Козловський, голова Ставищанської сільської ради.

         Вітальну естафету продовжив й Володимир Матвієць, голова ФГ «Вільний селянин», який зазначив, що змінюються покоління, прискорюється динаміка економічного та соціального розвитку суспільства, але аграрна сфера була, є і завжди буде необхідною для усіх і кожного. Адже саме від результатів праці механізаторів, водіїв, трактористів значною мірою залежить добробут всіх без винятку громадян нашої держави. Саме завдяки співробітникам Володимира Петровича, його колегам у кожній ставищанській оселі є хліб і до хліба.

         Місцеві аматори художньої самодіяльності та вокальний жіночий колектив «Горлиця» на чолі з завклубом Юлією Дрогайцевою, яка, до-речі, була головним організатором та ентузіастом в проведенні концерту, кожною своєю піснею побажали трудівникам села щедрих врожаїв, плідних ідей,  успішного їх втілення у життя. Музичні вітання стали незабутніми завдяки творчій допомозі Олени Зубок та Петра Яременчика.

         Позитивний настрій від прекрасного заходу, сподіваюся, додадуть наснаги ставищанським хліборобам, аби в наступному році вони зібрали ще кращі врожаї.

         Анжела ДЗИЦЮК

         На фото учасниці жіночого вокального колективу «Горлиця»

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1070 | Переглядів: 157Дата публікації: 10:10 24.11.2016