Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи
В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи

Поділитися новиною:

В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи

От і минуло три роки від трагічних подій на Майдані. За ці роки ми дуже змінились, ми відчули себе справжніми українцями, гідними пам`яті наших славетних предків… Як в народі кажуть «біда навчить». От так ми і навчились гуртуватись заради кращого майбутнього нашої неньки України.

21 листопада 2016 року Білогірська районна бібліотека для дорослих спільно з історико-краєзнавчим музеєм провели урок патріотизму «Україна шлях до свободи» присвячений річниці початку революційних подій на Майдані Незалежності в Києві та людям, які вийшли протестувати проти системи взимку 2013-2014рр. Захід проведено спільно із  Білогірським НВК в стінах якого він і відбувся. Учні старшокласники мали змогу почути розповідь очевидці, учасниці Євромайдану Самофалової І. С. – бібліотекаря Юрівської сільської бібліотеки, а також учасника АТО Верцінського В.В. Науковий співробітник музею Ю. Кузьмук розповів про події Євромайдану.

В бібліотеці також діє книжково-ілюстративна виставка-факт «Зима, що нас змінила» (Революція  Гідності), присвячена подіям Євромайдану. Також в районній бібліотеці оформлений стенд «Небесна сотня» з фотографіями героїв Майдану.

Альбом: В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи Альбом: В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи Альбом: В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи Альбом: В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи Альбом: В Білогірському НВК відбувся урок патріотизму присвячений Дню Гідності та Свободи
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1067 | Переглядів: 158Дата публікації: 10:20 22.11.2016