Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
З професійним святом вітали аграріїв краю
З професійним святом вітали аграріїв краю

Поділитися новиною:

З професійним святом вітали аграріїв краю

18 листопада в районному будинку культури вшановували працівників галузі сільського господарства району, тих, хто сіє, доглядає, вирощує високі врожаї на білогірських нивах, хто дбає про надої молока, підвищення продуктивності тваринництва.

З вітальними словами звернувся до присутніх на святі голова районної державної адміністрації Роман Муляр:

«Шановні трудівники села! Щиро і сердечно вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства. Вшанування хліборобів - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!Адже завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваша праця свята і благородна, вона безперервна, як саме життя. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, людського догляду.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, радості. Хай щедра осінь обдарує вас своїми плодами, принесе в кожну родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви рясними, а дощі вчасними.», — сказав голова РДА.

До привітальних слів приєдналися голова районної ради Василь Мельник, начальник управління агропромислового та економічного розвитку РДА Віктор Рабчук, вони  подякували  аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, а також побажали добра, здоров’я, успіхів, рясних сходів, щедрих ужинків, повноводних молочних рік і рекордних приростів на відгодівлі тварин.

За досягнення високих показників, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі району були нагородженні  грамотами та подяками обласної державної адміністрації, Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької області.

Програма урочистостей включала багато цікавих моментів. У продовж заходу співочі та танцювальні колективи школи мистецтв, будинку творчості школярів та учасники художньої самодіяльності сільських клубів та солісти районного будинку культури дарували присутнім музичні вітання та радісний настрій. У залі панувала по-справжньому святкова й доброзичлива атмосфера.

 

 

Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю Альбом: З професійним святом вітали аграріїв краю
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1062 | Переглядів: 249Дата публікації: 15:43 18.11.2016