Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районному будинку культури збиралися кухарі
В районному будинку культури збиралися кухарі

Поділитися новиною:

В районному будинку культури збиралися кухарі

В районному будинку культури відбулося засідання любительського об’єднання «За покликом серця», на якому зібралися кулінарки, господині, жінки, які люблять готувати.

Працьовитий і гостинний український народ здавна славився хлібосольством. Всі ви погодитеся, якщо зайти в будь-яку українську оселю — без частування господиня вас не випустить. Усе смачно, ситно, а головне — корисно та невибагливо. Господинь привітав на заході директор районного будинку культури Микола Павлович Хоменко.

Потому відбулося щире спілкування з однодумцями завдяки ведучій Любові Особській. Час летів непомітно, адже у кожної із жінок, які стали членами любительського об’єднання «За покликом серця» у арсеналі є багато цікавих рецептів, якими вони охоче обмінювалися.

Наприкла, Світлана Петрівна Немирович, котра працює поваром у Квітневській школі, перетворила свою професію на хобі, бо ж уже 15 років Світлана Петрівна добре знана в районі господиня. А її кулінарні шедеври стали окрасою не одного святкового столу. Любов до кулінарії Світлана Петрівна перейняла у спадок від бабусі Ульяни.

Кухар – це не просто професія, багато хто і цілком справедливо називає це мистецтвом. Тай кожен з нас любить з’їсти що-небудь смачненьке. Однак, якщо до приготування їжі ставитися як до відповідальної роботи, то й страви виходять не лише смачними, а й естетично оздобленими. Тому великою популярністю користуються страви, котрі готує Ольга Бондар та Надія Сисюк із Денисівки.

Приготування їжі це унікальний процес - так скаже будь який кухар. Рецепт є лише якоюсь загальною картою приготування страви. Смак, вірніше баланс смаків, тонкощі і момент, в який необхідно виробляти ті чи інші дії з продуктами і приправами - це ціла симфонія. Професійний кухар, як диригент, успіх якого залежить не тільки від його знань і досвіду, але і від особливого таланту і чуття. Таке чуття мають кулінарки Васільєва Віра Василівна, Марія Іозонасівн Андрійчук, Марія Федорівна Дідух.

Кажуть, що без відповідної професійної освіти з людини не може вийти справжній повар чи ас-кулінар. Однак, хто хоч раз побував в гостях у Наталі Вікторівни Рудої, скаже, що уміння смачно готувати скоріше передається від матері до доньки з покоління в покоління. Бо усім нам відомо, що Наталія Вікторівна за освітою зовсім не кухар. Вона досвідчений журналіст, редактор нашої улюбленої районної газети «Життя і слово». Однак, як тільки випадає вільна хвилина Наталія Вікторівна з великим задоволенням чаклує-мудрує на кухні, аби здивувати рідних різноманітними смаколиками. А скуштувавши страви Наталі Вікторівни можна сміливо сказати, щоб смачно готувати – професійна освіта не потрібна. Головне в будь-яку справу вкладати частиночку душі.

Від покоління до покоління передавали люди досвід приготування їжі. Вони дбайливо зберігали всі традиції, пов'язані з їжею, розуміючи, що їжа - основа життя, здоров'я і благополуччя.

Підсумки засідання підвела керівник любительського об’єднання Марія Назарова. А музичними дарунками були пісні у виконанні тріо «Мрія»  районного будинку культури, Юрія Гаврилюка, Володимира Міщука та сімейного дуету «Поцілунок».

Також була організована прекрасна виставка, де господині презентували свої фірмові страви, які потому могли скуштувати присутні.

Анжела ДЗИЦЮК

Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі Альбом: В районному будинку культури збиралися кухарі
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1045 | Переглядів: 166Дата публікації: 15:41 11.11.2016