Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності
Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності

Поділитися новиною:

Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності

7 листопада в райдержадміністрації відбулося відзначення переможців та лауреатів конкурсу навчальних матеріалів з енергоефективності та ефективному використанню відновлювальної енергії .

У ньому також взяли участь голова районної ради Василь Мельник, заступник голови райдержадміністрації Віктор Гребенюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ольга Баранчук, координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Хмельницькій області Ігор Клепач, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Наталія Соколюк.

Конкурс  було організовано відділом освіти, молоді  спорту РДА за підтримки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

На засідання конкурсного журі подано роботи вчителів загальноосвітніх шкіл району на загальну тему: «Інформування суспільства та пропаганда енергоефективності».  Для визначення переможців конкурсу було створено журі, яке оцінило роботи і визначило переможців, призерів та лауреатів з кожної номінації. За результатами було відібрано 6 переможців, які розділили призові місця наступним чином.

ІІІ місце поділили між собою директор Семенівської зош Ніна Дячук, педагог-організатор Великоборовицької загальноосвітньої школи Любов Мельничук та вчитель Квітневської зош Людмила Цюзик. ІІ місце дісталося вчителям Сивківської та Кащенецької загальноосвітніх шкіл Світлані Мудрик та Валентині Семенюк. І місце дісталося вчительці Йосиповецької зош Валентині Стоянівській. Переможці конкурсу отримали  дипломи, подяки і цінні подарунки.

Ігор Клепач зробив також й певні підсумки ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН на території Білогірщини. За його словами під час проекту було реалізовано 4 мікропроекти сільських громад загальна сукупна вартість яких склала понад 1 мільйон гривень. Це: ремонт дитячого садочка в с. Залужжя, енергозберігаючі заходи в Семенівській загальноосвітній школі, ремонт ФАПу в с. Хорошів та інноваційні енергозберігаючі заходи в Ставищанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності Альбом: Відзначили переможців конкурсу з енергоефективності
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1030 | Переглядів: 137Дата публікації: 15:00 07.11.2016