Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
В районному музеї відкрилась нова виставка
В районному музеї відкрилась нова виставка

Поділитися новиною:

В районному музеї відкрилась нова виставка

27 жовтня 2016 року в Білогірському районному історико-краєзнавчому музеї розпочалася виставка виробів учнів Будинку творчості школярів. На виставці представлено понад 100 виробів із різних матеріалів та технік: бісер, дерево, витинання, макраме, живопис, ляльки-мотанки та технічний дизайн.

Переважну більшість із них складали вироби із бісеру, на яких і робився основний акцент. Про історію походження, перші згадки про використання та методи роботи з бісером повідала присутнім керівник гуртка "Чарівний бісер" Будинку творчості школярів Пилипчук Вікторія Вікторівна.

Також Вікторія Вікторівна розповіла про творчі здобутки своїх учнів, методи та техніки роботи з цим крихітним матеріалом. Вона зазначила, що для створення цих маленьких шедеврів потрібно мати не лише майстерність і талант, але й міцне терпіння і витримку.

Гостями виставки були учні та вчителі Білогірського НВК, також викладачі Будинку творчості школярів, чиї вироби теж були представлені. Присутні були вражені майстерністю, витримкою, терпінням юних талантів та їхнім вмінням творити прекрасне із таких майже мікроскопічних елементів.

Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка Альбом: В районному музеї відкрилась нова виставка
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1006 | Переглядів: 116Дата публікації: 16:44 27.10.2016