Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС
Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС

Поділитися новиною:

Відбулось засідання комісії ТЕБ і НС

Питання готовності служб цивільного захисту розглядалися під час засідання, яке відбулося 26 жовтня

В осінньо-зимовий період внаслідок несприятливих погодних умов (сильний вітер, аномально низька температура, обмерзання ліній електропередач і контактних ліній електротранспорту, снігові замети та ожеледиця на дорогах) виникає значна кількість аварій у системах електропередач, руйнування покрівель житлових будинків, споруд, порушується рух автомобільного і комунального транспорту, тимчасово припиняється транспортне сполучення з населеними пунктами, що негативно впливає на життєзабезпечення населення, сталу роботу важливих об’єктів соціальної сфери та господарського комплексу. Тому всім органам управління та службам цивільного захисту необхідно бути готовими до можливого перебігу подій.

Так пріоритетні й проблемні питання, які стосуються забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення соціальної сфери та населення району обговорювалися підчас засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке сьогодні провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Кирилюк.

Під час засідання було обговорено план заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах з життєзабезпечення населення та комунікацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2016-2017 рр.

Планом передбачено здійснення комплексу заходів щодо усунення причин виникнення надзвичайних ситуацій та відпрацювання механізму координації дій органів влади в разі їх виникнення в осінньо-зимовий період.

Для визначення рівня підготовленості районних служб цивільного захисту та інших структур до виникнення надзвичайних ситуацій було заплановано провести відповідні тактичні навчання.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1001 | Переглядів: 194Дата публікації: 15:09 26.10.2016