Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії
Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії

Поділитися новиною:

Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії

25 жовтня відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації. Головував на засіданні перший заступник голови РДА Володимир Кирилюк, брали участь керівники фермерських господарств державних установ та голови сільських та селищних рад району району.

На порядку денному стояло одне, та вкрай важливе питання: посилення заходів профілактики та недопущення захворювання свиней на африканську чуму.

Начальник управління Держпродспоживслужби в Білогірському районі Олександр Міщук поінформував присутніх, що днями було зафіксовано випадок загибелі 7 свиней в дворогосподарстві у смт. Летичів. Згідно результатів досліджень ДНДЛДВСЕ у патологічному матеріалі від однієї свині, виділено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

Небезпека африканської чуми свиней полягає ще й у тому, що її переносником може бути будь-яка тварина чи птах при тому, що хворіють на неї лише свині. Тож на разі основним завданням комісії є вжити усіх заходів з профілактики та попередження захворювання.

З огляду на це, комісією було вирішено:

- забезпечити контроль за клінічним станом свинопоголів’я та дотриманням санітарної безпеки  у свиногосподарствах;

- активізувати роботу щодо організації та функціонування санітарних постів н кордоні району;

- посилити ветеринарно-санітарний контроль за переміщенням живих свиней та продукції свинарства, за роботою продовольчих ринків та ринків по торгівлі живими тваринами;

- посилити роботу з контролю переміщення вантажів на автошляхах району та роз’яснювальну роботу серед населення та власників тварин про небезпеку АЧС.

Тож будьте пильні та відповідальні, та пам’ятайте: вакцини від АЧС не існує!

 

Альбом: Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії Альбом: Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії Альбом: Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії Альбом: Заходи щодо запобігання проникнення вірусу африканської чуми свиней обговорювалися на засіданні комісії
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/1000 | Переглядів: 112Дата публікації: 15:10 25.10.2016